Om het eens zwart-wit te zeggen: je hebt saaie feesten en je hebt spetterende feesten. Black & White Sensation was er een van het laatste soort. Een disco-avond zoals die hoort te zijn.
De overblijfruimte was door conciërge Frans en veel helpende handen omgetoverd tot een waar danspaleis. De kids van de onderbouw waren van begin tot eind nauwelijks van de dansvloer af te slaan en er waren zelfs enkele volwassenen die hun dancing shoes hadden meegenomen. De muziek van DJ Tim was er dan ook naar!
De avond werd afgesloten met een optreden van Nory en Natasja die ondanks wat technische mankementen voortreffelijk zongen. Ook werd er nog gedanst door Soraya, Natasja en mevrouw Blommaert. En toen ... kwam Sinterklaas! Hij maakte de uitslag bekend van de Miss en Mister Black en White Sensation verkiezing. En de winnaars waren: Nory en Scott. Maar eigenlijk verdiende iedereen die prijs.
Een heerlijk feest dat om herhaling vraagt!
Een foto-impressie kun je hier zien.
<< Terug
Niekée